Setkali jste se už s tvary USB disků vyrobenými na míru? Ne?

A setkali jste se s EKO flash disky z ekologicky šetrných materiálů? Také ne??

Pak byste měli číst dále, ať nezůstanete pozadu a objednáte si reklamní dárek, který bude dokonale reprezentovat ekologické myšlení či směr Vaší společnosti, projektu i organizace.

Specializovaná divize Flashdisknami­ru.cz Vám vyrobí jakýkoliv tvar flash disku ve Vašem designu na zakázku. K výrobě používáme recyklovatelný silikon, který je nejen šetrný k přírodě, ale zároveň velmi trvanlivý, odolný a příjemný na dotek.

Podívejte se na naše referenční EKO flashky vyrobené na míru ve tvaru stromu. Náročnému klientovi jsme vyrobili USB stromek v plochém 2D provedení i prostorovém 3D provedení se zaoblenými okraji.

Kromě na zakázku vyrobených EKO flash disků nabízíme také originální ECO flash disky vyrobené z přírodních materiálů jako dřevo, papír, korek nebo bambus. Na ekologické flash disky doporučujeme laserovat Vaše logo, barevná loga však můžeme také tisknout. Potisk Vašich reklamních flash disků nabízíme zdarma od 100ks. Reklamní flash disky z eco-friendly materiálů Vaše klienty jistě překvapí a stanou se jedním z nejoriginál­nějších reklamních předmětů, které kdy dostali :)

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy !