Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Jak navrhujeme a vyrábíme flash disky na míru

13.1.2012 09:11

Zakázkové flash disky, čili flash disky vyrobené ve Vašem originálním tvaru na míru, jsou jedny z nejlepších reklamních předmětů, které upoutají pozornost na Vaši značku, firmu či organizaci. Jsou také skvělým nástrojem k upoutání pozornosti Vašich potenciálních zákazníků na velethu nebo konferenci.

Flash disky vyrobené ve Vašem vlastním tvaru na míru zanechají v zákaznících hluboký dojem a se zájmem se pak sami podívají na Vaše nahrané propagační materiály či prezentace. Úspěch zakázkových flash disků na veletrzích i u nových zákazníků je snadno měřitelný a výsledky uvidíte sami již brzy, až se na Vás noví zákazníci s důvěrou obrátí.

Klasické tvary flash disků potištěné Vaším logem jsou také moc pěkné, pokud ale chcete někoho opravdu zaujmout, pak si raději nechte vyrobit unikátní firemní flash disky na míru. Flash disky ve vlastních tvarech se používají naprosto stejně, jako klasické flash disky. Můžete si samozřejmě vybrat také kapacitu flash disku a použité flash čipy. Standardně vyrábíme zakázkové flash disky s vysokorychlos­tními flash čipy TOSHIBA.

zakazkove usb

Abyste ze své investice do flash disků vymáčkli co nejvíce, nahrajeme na flash disky zdarma Vaše videa, brožury, katalogy apod. Víme, že ne každý má v agentuře nebo ve firmě vybavení a kolegy, kteří dokáží vymodelovat Vámi požadovaný tvar či ideu vlastního flash disku, a proto Vám nabízíme servis našeho grafického teamu. S vývojem a výrobou vlastních tvarů flash disků máme několikaleté zkušenosti a ať už za námi přijdete s jakýmkoliv logem, produktem či nápadem, uděláme z něj něco naprosto speciálního a hlavně něco, co funguje jako USB flash disk a je Vašim zákazníkům po ruce při každodenní práci.

Naši designéři Vám s návrhem a výrobou vlastního tvaru flash disku vždy rádi pomohou. Díky každodenní praxi Vám náš grafický tým poradí s optimálním tvarem, důležitými parametry i vhodným uspořádáním grafiky. Dbáme na to, aby výsledný design flash disku i použité techniky výroby, byly poutavé a flash disk byl zároveň pro uživatele maximálně praktický.

Jestliže Vás už napadá, jaký flash disk byste si chtěli nechat vyrobit, ale i když Vás vůbec nic nenapadá – kontaktujte naše obchodníky na emailu info@usbmedia.cz nebo telefonu +420 608 566 032 – a během pár dnů pro Vás vymyslíme pár zajímavých tvarů Vašich flash disků na míru.
Můžete se také zastavit přímo v našem showroomu na Praze 3 – Žižkově, Vlkova 28.

Podívejte se, co všechno dokážeme s tvarem Vašeho flash disku udělat v našich referencích.

Zpět na hlavní stranu blogu