Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Mýty, které odrazují zákazníky od výroby flash disků na míru

7.4.2012

Předpokládáme, že firmy a organizace v roce 2012 začnou v plné míře využívat benefity, které jim unikátní flash disky na zakázku nabízí.
Pokud jste se s touto „vychytávkou“ ještě nesetkali, nemluvíme tady o standardních sériově vyráběných modelech flash disků, které jsou jen potištěné Vaším logem nebo upravené do Vašich firemních barev, ale o flash discích, které jsou navrženy a vyrobeny přímo ve Vašem vlastním tvaru.
Svým tvarem pak přímo reprezentují Vaši značku nebo přímo produkt.

Světově proslulým značkám i místním firmám jsme vyrobili již mnoho velmi úspěšných modelů flash disků na míru – například vlk ENI, láhev Coca-Coly, závodnici ACI nebo zajíce PLAYBOY .. a mnoho dalších.
Všechny tyto značky si od nás nechaly vytvořit vlastní flash disky na zakázku, protože dobře vědí, že jimi dokonale propagují svou značku a jejich zákazníci budou i po jejich reklamních předmětech toužit.

Není pochyb o tom, že dobře navržený a kvalitně vyrobený flash disk, který navíc zobrazuje logo firmy či přímo symbolizuje její produkt, na sebe strhne pozornost.
A nejen, že na sebe strhne pozornost, ale stane se předmětem nadšených debat, prolomí ledy na formálních večírcích či schůzkách nebo dokonce inspiruje novináře na Vaší tiskové konferenci, a zajistí jejich plnou pozornost.

usb na miru

Flash disk bohužel není lékem na všechny prodejní, marketingové ani propagační výzvy, je ale perfektním komunikačním prostředkem, který byste neměli opomíjet, dokud s ním ještě konkurence „nevytáhla do boje“.
Některé společnosti se však výrobě vlastních flash disků i jejich nesporné výhody brání.
Proč?
Přečtěte si pár argumentů, se kterými jsme se setkali:

Mýt první: Zakázková výroba flash disků je moc složitá

U některých klientů panuje přesvědčení, že designování a výroba vlastního flash disku je příliš složitá a nákladná. Pravdou je, že jak návrhy, tak výroba flash disků Vás nestojí o moc více času, než při objednávání klasických modelů, nepotřebujete ani žádné externí designéry.
Kvalitní výrobci zakázkových flash disků by měly mít vlastní designérské studio.
Naši designéři Vám vždy vytvoří zdarma několik konceptů, ze kterých si jednoduše vyberete nebo nám sdělíte vlastní připomínky k dopracování.
Můžete na nás tedy hodit veškerou práci a sami si pak vybrat to nejlepší dle vlastního vkusu !

Mýt druhý: Výroba flash disků na míru trvá příliš dlouho

Dodací termín vlastního flash disku je skutečně o něco delší, než dodací termín klasických USB s potiskem, jejich efekt je ale nesrovnatelný. Zhruba 1–2 týdny navíc oproti dodání klasických modelů nám zabere výroba formy a prvního vzorku, který Vám zašleme před masovou výrobou.
Máme již ale na svém kontě i zakázkové flash disky kompletně dodané během 14 dní od objednávky. Design nesmí být v tomto případě příliš složitý a objednávku vyrábíme rovnou na základě odsouhlasených návrhů či fotky vzorku.

Mýt třetí: Flash disky na míru jsou příliš drahé

Ano, na míru vyrobené flash disky stojí více, než standardní modely USB, ale ne nijak výrazně. V průměru zaplatíte za zakázkový flash disk kolem 25% ceny navíc, mějte ale na paměti, že si tak vytvoříte celosvětově originální design flash disku, který bude mít maximální exkluzivitu.

Ve skutečnosti tedy flash disky na míru stojí o něco více než klasické modely flash disků, jejich vývoj zabere také více úsilí a mnohdy i více času, URČITĚ na sebe a Vaši značku upoutají více pozornosti a zájmu a přinesou Vaši firmě daleko silnější odezvu než standardní modely pouze s natištěným logem.

usb na miru seat

Pokud si stále nejste jisti, jestli zůstat u osvědčené klasiky nebo jít do originálního vlastního tvaru, prohlédněte si ještě naše reference ZDE a vyzkoušejte naše designéry, kteří Vám navrhnou nějaký unikátní kousek flash disku.

Zpět na hlavní stranu blogu