Propagační flash disky s QR kódy

Flash disky s QR kódy

6.2.2012

QR kódy – neboli celým jménem Quick Response kódy, jsou dvoudimenzionální čárové kódy objevené v Japonsku firmou TOYOTA, kde byly používány ke sledování součástek a pohybu vozidel během výrobního procesu.
Ačkoliv fungují na podobném principu jako čárové kódy, obsahují daleko více informací a představují tak zajímavý nástroj s širokou škálou možností marketingového a komunikačního využití.
Pokud máte nějaký chytrý telefon s Androidem nebo iPhone, můžete si čtečku QR kódů stáhnout přímo z Vašeho App storu a hned začít scanovat jakékoliv QR kódy. Díky tomu jsou čtečky QR kódů potenciálně v rukou stovek milionů lidí po celém světě.

Nikdy nepodceňujte význam, který QR kódy mají pro marketing a komunikaci.
Podívejte se na pár příkladů, jak se QR kódy dnes již běžně užívají:

Nápaditým řešením je pak také interaktivní USB vizitka – podívejte se ZDE

qr kody

Krása QR kódu pro reklamu spočívá v tom, že jejich generování je zdarma a přitom přináší nové návštěvníky a zájem o Vaše služby a produkty.
Pár našim zákazníkům jsme již flash disky s QR kódy vyráběli a předpokládáme, že tento trend bude čím dál tím více oblíbený.
Nejlepší model flash disku pro tisk unikátních QR kódu jsou jednoznačně USB karty, které nabízí dostatek místa pro velmi přesný a 100% funkční QR kód, který přivede proud zákazníků na Vaše stránky.
Pokud jste se se scanováním a čtením QR kódů ještě nesetkali, Váš unikátní QR kód Vám zdarma vytvoříme a dodáme také pár tipů na vhodné čtečky QR kódů.
Pak už jen můžete vesele scanovat ..

Zpět na hlavní stranu blogu