3. díl Inspirace: USB náramky s potiskem

Magistrátu Hlavního města Prahy jsme pro propagaci České republiky ve světě vyrobili elegantní černé náramky s potiskem log PRAHA a UNESCO. Na flash disky o kapacitě 4GB jsme také nahráli propagační video „White Prague“ a flashky USBmedia.cz vyrazily do světa.

Podívejte se na vzorky z této zakázky v naší online galerii.

Díky nejnovějším tiskařským strojům v našich továrnách dokážeme i na malou přední plochu flash disků natisknout komplikovaná loga velmi čistě. I flash disky s logy PRAHA a UNESCO mají potisk dobře čitelný a v přesných barvách.

usb naramek

Reklamní USB náramky jsou jako stvořené pro firmy a organizace, které se zaměřují na mladší cílovou skupinu (tedy na ty, co své flash disky nejčastěji ztrácí :). Díky USB náramkům – náramkům s USB flash diskem si každý snadno připne data na svou ruku a stylový náramek s Vaším logem může mít i jako stylový doplněk. Pojišťovně Astorie jsme vyrobili několik různých variant USB náramků v pestrých barvách a s perfektním potiskem. Díky speciální povrchové vrstvě, kterou aplikujeme po zaschnutí potisku, jsou naše loga na náramcích navíc nesmrtelná :)

Neváhejte vstoupit do galerie vzorků z této zakázky.

usb naramky

Díky stále klesající ceně silikonových náramků jsou USB náramky vhodné pro organizace a projekty financované z Evropských Strukturálních fondů, kde hraje cena většinou stěžejní roli.

U zakázek ESF často narážíme na problém, že dlouhé a komplikované logo ESF se na vybraný flash disk nevejde. USB náramky však umíme potisknout po celé délce a využít tak poměrně velkou plochu i pro tisk komplikovaných log.

Hospodářské komoře obce Karvinná jsme dodali oranžové USB náramky s potiskem loga ESF a podařilo se nám to myslím bezchybně :)

Podívejte se sami v referenční galerii.

reklamni usb naramek

kontaktujte nás s jakýmikoliv dotazy !

Zpět na hlavní stránku blogu