Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

USB100 Twist – jednička mezi flash disky

22.1.2012

.. aneb reference produktu: USB100 Twister USB

Seznamte se s USB Twistem, celosvětově nejprodávanějším modelem flash disku. Ptáte se, proč se tento model již několik let drží v čele nejprodávanějších flash disků?

Měli bychom pár typů:
Plastové tělo potažené pogumovaným filmem nabízíme ve stovkách různých barev. Velmi oblíbená je také výroba těla flash disku ve vlastní Pantone barvě. I klasický flash disk si tak můžete nechat upravit na zakázku.

usb100

Otočnou kovovou krytku určitě hned tak neztratíte jako klasickou čepičku flash disku. Krytku vyrábíme v několika různých barvách i povrchových úpravách jako lesklý kov, matný kov, lak, apod.
Logo jde tisknout nejen na krytku, ale i na tělo flash disku. Tisknout můžeme neomezený počet barev a problém nemáme ani s plnobarevným tiskem složitých log s barevnými přechody.
Jelikož model USB100 je velmi oblíbený, držíme jej obvykle v různých barvách skladem v Praze, kde si je můžete hned vyzvednout osobně nebo Vám je zašleme do 24h.
Ačkoliv jde o snad nejznámější model klasického flash disku, s každým logem vypadá unikátně. Pestré barvy těla společně s kovem a vylaserovaným logem jsou prostě dokonalou kombinací, která se bude líbit každému.

Zpět na hlavní stranu blogu