Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Dáváte svým klientům skutečně kvalitní flash disky?

11.2.2012

Popularita flash disků byla v minulých letech podpořena dramatickými propady cen flash pamětí a vyšší dostupností stále větších kapacit pamětí. Před pár lety byla velikost typického reklamního flash disku kolem 128MB, v minulém roce byla již nejprodávanější kapacitou velikost 2GB a 4GB. V roce 2012 předpokládáme velkou popularitu 4GB pamětí a kvůli klesajícím cenám i větší zájem o kapacity 8GB až 16GB.

Se zvyšující se popularitou flash disků však výrazně stoupá i tlak na požadované ceny a flash disky tak díky honbě za nesmyslně nízkými cenami ztráci u veřejnosti svou image. Dnes jsem se setkal s velmi zajímavým dotazem:

„ Máte nějaký přehled o spolehlivosti uvedených disků? Není to reklamní předmět, který když přestane za měsíc fungovat, nic se neděje…“

Dotaz, který celkově odráží povědomí veřejnosti o flash discích a možná i reklamních předmětech vůbec. (Mimochodem ano, máme přehled o spolehlivosti našich flash disků, každý kus totiž před zabalením prochází výstupním testem kontroly, kde případně flash disky s nedostatečnými parametry nahrazujeme)

Často jsou mezi reklamními flash disky výrobky snížené kvality, které zákazníky příliš nepotěší.
Méně kvalitní reklamní triko či nefunkční propisku „jen“ snadno vyhodí, s flash disky to ale může být daleko horší.
Výhody reklamních flash disků spočívají v budování značky, zvýšení tržeb a podpoře Vaší spolupráce, dovedete si představit, jak budete s někým spolupracovat poté, co jste díky levnému reklamnímu flash disku přišli o všechny fotky z dovolené či jiná důležitá data?

usb flash disky

Uměli bychom vyrobit flash disky i za 50–60kč, ale neděláme to, protože sami bychom si nekoupili něco, co je na vyhození.
Nechceme, aby se Vaše reklamní flash disky povalovali na smetišti, ale snažíme se, aby byli sloužili svým uživatelům i Vaší značce ku prospěchu.
Výběr modelů i kalkulace vždy přizpůsobíme Vašemu rozpočtu, vždy ale do té míry, abychom se za kvalitu dodávaných flash disků mohli zaručit a poskytnout Vám také záruku.
Nedodáváme poruchové a pomalé flash čipy neznámého původu, které jinde nakoupíte za super levnou cenu, ale i bez jakékoliv záruky.

Zpět na hlavní stranu blogu