Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Nahrání dat na flash disky je strašně nudné, tak to nedělejte !

12.1.2012 15:12

Jestli přemýšlíte o flash discích pro Vaši firmu nebo třeba pro nadcházející veletrh, konferenci nebo seminář a děsí Vás vyhlídky na nahrávání dat na každý z flash disků, tak to jednoduše nedělejte.
Samozřejmě, že na flash disky data (např. katalogy, ceníky, prezentace) musíte nahrát, ale netrapte se tím sami. Domluvte se s námi a data Vám na flash disky nahrajeme ještě před doručením.
Nahrání dat na flash disky (duplikace flash disků) Vám uděláme zdarma. Pokud nám Vaše data zašlete před odesláním, je to určitě jednodušší, než nahrávat data na flash disky vlastníma rukama. Nahrát data na stovky či tisíce flash disků může trvat několik hodin i dní podle toho, jaký objem dat nahráváte.

Pro Vaši psychiku i zdraví tak nahrávání flash disků není zrovna to nejlepší.
Nám práci zjednodušuje automatické zařízení pro duplikaci dat, díky kterému nahrajeme celkem rychle i větší objem dat. Tyto profesionální systémy k nahrávání dat zvládnou nahrát desítky až stovky USB flash disků najednou a v závislosti na Vašich požadavcích se dají dále rozšiřovat.

Našim zákazníkům flash disky nahráváme stále častěji. Jediné, co potřebujeme, je soubor či flash disk s Vašimi daty, které pak na celou dodávku zkopírujeme.

Jednoduše, rychle a bez zbytečného trápení !

A nejen to, nejlepší na profesionální duplikaci dat je, že během nahrávacího procesu flash disky znovu testujeme předtím, než se dostanou k Vašim zákazníkům.

nahrani dat na usb

V případě, že chcete na flash disky nahrát složitější aplikace, systémy nebo data vlastním způsobem zabezpečit, nabízíme Vám zdarma služby našeho technického oddělení, kde si s přípravou Vašich dat vždy poradí a vymyslí optimální řešení pro bezstarostné používání.

Data na flash disky často nahráváme s ochranou proti kopírování. Dále na flash disky nahráváme interaktivní videa, pokladní systémy či odkazující webové prezentace.
Další možnosti nahrávání dat v USBmedia.cz navštivte článek – Nahrání dat
Výsledkem našeho usilovného vývoje je komplexní servis v oblasti propagačních flash disků a příslušenství i s interaktivními daty pro splnění i těch nejnáročnějších požadavků.

Zpět na hlavní stranu blogu