Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Personifikované flash disky

31.1.2012

Darujte USB na míru přímo Vašemu zákazníkovi či zaměstnanci

Flash disky s natištěným logem jsou dnes již známou formou propagace. Ve skutečnosti máte však na výběr z tolika různých tvarů, materiálů a barev flash disků, že je těžké rozhodnout, který bude ten pravý pro Vaši firmu, školu či organizaci.

Většina reklamních flash disků má jednoduše natištěné nebo vylaserované logo (v případě škol je také obvyklým motivem na flash disku erb školy. V některých kruzích je to naprosto v pořádku, někdy je ale pro flash disky vysokou přidanou hodnotou personifikace unikátním jménem, kódem či kontaktními údaji.
Na flash disky USBMedia tiskneme na nejčastěji unikátní jména účastníků konference, jména zaměstnanců nebo emaily obchodních manažerů.
Pro personifikovaný potisk jsou nejčastěji používány USB karty, které nabízí dostatek místa pro důležité informace i logo.

personifikovane flash disky

Akvokátní kanceláři Kocián Šolc Balaštík jsme vyrobili klasické flash disky s vylaserovaným logem na přední straně.
Každý flash disk měl také na zadní straně vylaserované jméno zaměstnance a byl pro ně tak milým Vánočním dárkem od společnosti.

Podívejte se, jak spolupráci s námi zhodnotili:

„Se službami USB media jsem byla velmi spokojená. Nejen že se firma ukázala být jako jediná schopná splnit mé požadavky, ale personál byl neuvěřitelně ochotný a na maily odpovídal i v pozdních nočních hodinách. Hotové zboží jsem dostala během několika dnů od objednání ve skvělé kvalitě. Oceňuji zejména proaktivní přístup k zákazníkovi a velmi dobrou kvalitu nabízených služeb.“

Aneta Kapuciánová
Junior Consultant
Communa, s.r.o.

Zpět na hlavní stranu blogu