Dealeři

USBmedia.cz je přímým dovozcem USB reklamních předmětů a PC doplňků s reklamním potiskem. Naším cílem je flexibilní dlouhodobá spolupráce a nekonečná řada spokojených zákazníků. Našim partnerům proto nabízíme různé možnosti propagace a podpory včetně motivačního věrnostního programu.

Součástí dealerského programu jsou:

Speciální ceníky

Pro reklamní agentury pravidelně aktualizujeme ceníky našich produktů. Ceníky jsou určené pouze a výhradně našim partnerům, ne koncovým zákazníkům. Koncové ceny se pohybují kolem 10–30% nad dealerskými ceníky.

Vzorkovna

Pro prezentaci našich produktů Vám nabízíme rozsáhlou vzorkovnu v centru Prahy (Opatovická 18, Praha 1 - Nové město). Rádi Vám zapůjčíme cokoliv budete potřebovat.

Marketingová podpora, newslettery

Všem partnerům pravidelně zasíláme newslettery a akční nabídky. Díky našemu flexibilnímu grafickému týmu Vám můžeme nabídnout také vytvoření newsletteru pro Vaše klienty na míru.

Grafická podpora

Naše grafické studio Vám zdarma připraví veškeré korektury a grafické podklady pro objednávku či nabídku.

Online a tištěný katalog

Již brzy Vám pro komplexní prezentaci našich produktů nabídneme „no name“ katalog ve formátu PDF nebo v online verzi, kterou můžete umístit přímo na Vaše stránky.

Věrnostní program

Věrnostní program je zaměřený na obraty objednávek jednotlivých obchodníků či subjektů v 1 kalendářním roce. Podmínkou pro zařazení do věrnostního programu je řádná platební historie a spolupráce po dobu minimálně 3 měsíců. Bližší informace Vám poskytnou naši obchodníci.

Chcete také využívat výhody dealerského programu? Zaregistrujte se!

Dealerský program je tu především pro Vás a Vaše úspěšné obchody.

Máte-li speciální požadavky či zajímavé postřehy, neváhejte kontaktovat naše obchodníky!