Koho aktuálně hledáme?

Pokud se chcete přidat do našeho týmu schopných a pracovitých kolegů .. neváhejte nám napsat na kariera@usbmedia.cz Aktuálně nabízíme spolupráci v těchto oblastech:

Marketing manažer/ka

Tvůrčí a různorodá :) Správa a rozvoj stávajících marketingových aktivit. Přípravy veletrhů, prezentací a firemních akcí.

Výborná znalost českého jazyka, pravopisu. Znalost AJ, NJ či jiného jazyka výhodou Příjemné vystupování, zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu výhodou. Otevřenost pro realizaci nových nápadů, samostatnost.

Vaše odpovědi spolu s motivačním dopisem a CV zasílejte na kariera@usbmedia.cz do předmětu zprávy uveďte „Market“.

Programátor PHP, Drupal

Do našeho IT týmu přijmeme programátora PHP se znalostí RS DRUPAL.

Náplní Vaší práce bude: Spolupráce na převedení stávajících projektů na RS Drupal. Vývoj nových marketingových aplikací běžících pod RS drupal.

Požadujeme:

Pokročilá znalost redakčního systému Drupal – Tak určitě znalost PHP – bez toho to moc nejde znalost XHTML, CSS, JavaScript – no asi … jo samostatnost, zodpovědnost, aktivitu

Výhody: Peníze,telefon,no­tebook nebo osobní rozvoj je snad jasný ale k tomu … Práce na Praze 1 kousek od Národní takže to máte všude kousek. Kanceláře a showroom s plochou 650m2 a letní teráskou o ploše 200m2 šipky, fotbálek, xbox, ping pong a tak … máme a rádi Vás porazíme :-) (Nebo ne?) Velice flexibilní pracovní doba (Rozhodně Vám nebudeme bránit pracovat nonstop.) Decentní bar pro firemní večírky nebo menší akce. (Ano. Občas je i veselo.) Práce v mladém kolektivu.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Vaše odpovědi spolu s motivačním dopisem a CV zasílejte na kariera@usbmedia.cz do předmětu zprávy uveďte „Drupal“.

Co byste o nás měli vědět:

Není pro nás příliš důležité, kolik času prací strávíte, ale jaké výsledky za Vámi budou. Nabízíme práci na HPP, DPP nebo IČ, možnost práce z domova. Máme rádi proaktivní přístup, za který také nabízíme nadstandardní bonusové ohodnocení.

Aktivně podporujeme další vzdělávání a Vašich vlastních projektů s naší podporou.

Kanceláře máme v centru Prahy a vybavené i pro „kreativní přestávky“ (fotbálek, indoboard, bar, elektrický skate apod. :)¨

Těšíme se na spolupráci :)

Tým USBmedia.cz