Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Možnosti tisku a zakázkových úprav nejoblíbenějšího USB Twistu (USB100)

10.1.2012 08:20

Jedním z nejpopulárnějších modelů reklamních flash disků je USB Twist. Je malý, nemá žádnou ztrácející se čepičku a je dostupný v obrovském množství barev a kapacit.
Otočná kovová krytka, která je připojená k tělu, umožňuje snadné používání flash disku v počítačích i noteboocích a zároveň chrání USB konektor když flash disk nepoužíváte. Tyto krytky jsou nejčastěji z broušeného hliníku a nesou na sobě Vaši grafiku či logo.

Vzhledem k celkovému objemu objednávek tohoto modelu flash disku patří model USB100 také k nejlevnějším, nenechte se ale zmást cenou – vypadají naprosto úžasně, když se vyrobí pořádně a vybere se správná barva korespondující s barvami Vašeho loga natištěného na flash disku.

klasicke usb

Ačkoliv na většinu reklamních flash disků logo tiskneme nebo laserujeme, nabízíme pár originálních technik brandingu Vaším logem, které by se Vám mohly líbit.

1/ Sítotisk – každá barva je natištěna zvlášť, hotový potisk je tak výsledkem systematického tiskařského procesu. Sítotisk je určitě nejpopulárnější metodou tisku loga a i když vypadá skvěle, není vhodný pro potisk příliš komplexních log s barevnými přechody či stíny nebo pro loga s více než 4 barvami.

2/ Plnobarevný potisk – to je daleko dražší možnost potisku, umožňuje nám ale tisk komplexních log, barevných přechodů i jakýchkoliv stínů.

3/ Laserové gravírování – logo nebo grafika mohou být „vypálené“ do kovové krytky USB Twistu a odtud ho už nikdy nikdo nedostane.

4/ 3D plastická samolepka – slovo „samolepka“ často vyvolává špatné představy o tom, jak taková 3D samolepka na USB Twistu vypadá.
3D plastická samolepka je vysoce kvalitní samolepka s plnobarevným potiskem zalitá pryskyřicí, díky které potisk Vašeho flash disku krásně vynikne a zároveň je chráněný proti poškození. Vypadají fantasticky a používáme je i na flash disky vyrobené na míru, kterým dominuje složitý plnobarevný potisk.

Bez ohledu na to, jakou možnost tisku Vašeho loga na flash disk si vyberete, nezapomeňte, že pogumované tělo flash disků můžeme vyrobit ve Vaší Pantone barvě.
Místo toho, abyste si vybírali z podobných existujících barev, vyrobíme Vám zdarma přímo tu Vaši barvu. Výroba flash disku ve vlastní barvě je perfektní cestou, jak Vaše flash disky ještě více personifikovat a přitáhnout pozornost Vašich zákazníků.

klasicky usb disk

Když se podíváte na veškeré možnosti potisku a zakázkových úprav, které flash disk USB Twist nabízí, sami vidíte, proč je tento model tak populární.

Zpět na hlavní stranu blogu