USB karty: Neomezený prostor pro Vaši fantazii !

Představujeme Vám nejlépe přenosnou a potisknutelnou formu USB flash disků.
USB flash disky od svého objevení v roce 2000 ušly už pěkně dlouhou cestu. Když se poprvé objevily na trhu, stálo na dnešní poměry až neuvěřitelný balík pořídit si byť jen 64MB flashku. USB flash disky byly velkou vzácností a nejčastěji jste je mohli vidět na šňůrce kolem krků různých IT techniků. I když i používání flash disků IT techniky se objevovalo jen velmi zřídka.

Naštěstí zaznamenaly od té doby USB flash disky velký posun kupředu a z bezcharakterní plastové cihličky se vyvinuly v cenově dostupný, moderní a velice praktický reklamní předmět mnoha tvarů a možností využití.
(Pokud Vás zajímají podrobnosti, přečtěte si Něco z historie flash disků.)

USBmedia.cz Vám nabízí nejširší sortiment reklamních flash disků na trhu. Některé, jako například USB otvírák nebo USB nožík mají nějakou přidanou funkci. Další zajímavé flash disky jsou prostě jen převlečené za jakýkoliv běžný předmět. V naší nabídce narazíte například na USB žárovku, USB klíč či USB náklaďák. Jiné reklamní flash disky Vám zase vyrobíme kompletně na míru.

USB kovove karty

Některé ze speciálních tvarů však nemusí vyhovovat Vašim potřebám na neustálé přenášení Vašeho USB úložiště.
Produktová nabídka USB karet nevyniká pouze spolehlivými flash čipy a velkou tisknutelnou plochou, ale také perfektní skladností. 2mm tenkou USB kreditku snadno schováte do každé peněženky či kapsy a snadno ji tak můžete nosit kamkoliv s sebou.

USB ve tvaru kreditní karty nabízíme ve 4 různých provedeních. Otočné Flash Card I a Flash Card II s výsuvným konektorem pak Metal Card a Flex Card.

Mezi modely jsou jen malé rozdíly v materiálu a umístění čipu, jedno však mají všechny reklamní USB karty spolenčné – nabízejí plochu pro potisk o velikosti 85×54 mm. Reklamní potisk (či laser na kovový model) provádíme po celé přední či zadní straně, což představuje velmi efektivní řešení pro umístění komplikované grafiky či loga na reklamní USB flash disky.
Navzdory jejich kompaktní velikosti dodáváme USB karty v kapacitě od 512MB do maximální velikosti 32GB !

usb karty

Díky hlubokému dojmu, který zanechá propracovaná grafika na tak velké ploše, se USB kreditky staly velmi žádaným propagačním předmětem. Chcete-li se o USB kartách dozvědět více, navštivte naši specializovanou stránku USBkarty.cz
Prohlédněte si také naši referenční galerii nebo si přečtěte náš blog o zajímavých zakázkách USB karet pro Českou poštu nebo Českou pojišťovnu.


Jsme tu pro jakékoliv Vaše dotazy !


Zpět na hlavní stranu blogu