Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

5 důvodů pro nákup reklamních USB pamětí

Napadá Vás, proč stále více společností nakupuje a používá vlastní flash disky?


1/ Lidé flash disky rádi dostávají – výzkum nejmenované asociace orientované na propagační a reklamní předměty ukázal, že 35% dotázaných jako reklamní dárky upřednostnilo flash disky.
Další v pořadí byla pera, následovaná hrnky. USB paměti vyhráli jako nejoblíbenější reklamní předmět, protože jsou považovány za jednoznačně nejužitečnější.

2/ Snadno se používají – jednoduše je zapojíte do počítače a uložíte data nebo naopak přehrajete data uložená na flash disku během několika sekund.
Fungují na každém počítači s USB portem (což v dnešní době znamená opravdu hodně) a zrovna tak skvěle fungují i na MAC.

3/ Dostanou Vaše materiály k Vašim zákazníkům – USB flash disky s nahranými prezentacemi, brožurami nebo aplikacemi jsou skvělým doplňkem konferencí pro klienty, večírků, seminářů i tiskovek.
Ohlasy našich klientů, kteří si vedli statistiky úspěšnosti flash disků na konferencích, ukazují na více než 80% konverzi každého zákazníka, který dostal flash disk.

4/ Vypadají skvěle s natištěným firemním logem nebo erbem města či školy. Široké spektrum reklamních flash disků se skládá ze všech možných tvarů, materiálů a barev. Dovolují nám tedy také prakticky neomezené možnosti potisku či aplikace loga, podívejte se, co všechno můžeme s Vaším logem vymyslet..

Nejoblíbenější modely, jako USB100 – USB Twist, pogumovaný flash disk USB1007, ale i kožené flash disky jako například USB1406, vyrobíme zdarma ve Vaší vlastní barvě, která podtrhne Vaše logo a exkluzivitu Vašeho firemního flash disku.
Pro propagaci Vašich produktů jsou tradičně nejosvědčenější flash disky vyrobené na míru, kterými jistě každého zákazníka zaskočíte.

5/ Ceny reklamních flash disků neustále klesají a minimální odběr i pro flash disky s potiskem je dnes kolem 25ks. Cenově se flash disky díky různým velikostem kapacit dají přizpůsobit určenému rozpočtu.
Pro veškeré kalkulace prosím kontaktujte naše obchodníky.

usb flash disky

USB flash disky se tak posunuly z „technického“ dárku na reklamní předmět hlavního proudu během pár let a ještě s námi nějaký čas zůstanou :)

Zpět na hlavní stranu blogu