Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

USB ZAPA cisterny, jaké jste ještě neviděli

16.1.2012 18:38

USB náklaďáky nebo chcete-li USB cisterny ZAPA se staly nejoblíbenějším flash diskem v našem showroomu.

Design flash disku je vytvořený s ohledem na sympatický a velmi unikátní korporátní design betonáren ZAPA.
S ohledem na praktické použití flash disku i v tenkých noteboocích či tabletech jsme se drželi plochého 2D tvaru a nepouštěli se do žádných experimentů. Čepičku a tělo flash disku jsme pro jistotu spojili delším kuličkovým řetízkem, aby uživatelé nikdy nemohli ztratit „kabinu“ (čepičku flash disku).

reklamni usb disky

Flash disky ve tvaru cisterny jsme vyráběli ve dvou různých barvách – bílé a černé – zvítězila ale černá varianta, která je s ohledem na každodenní použití určitě daleko praktičtější a navíc na ní lépe vynikne „tradiční“ ZAPA design.
Pro hotové flash disky jsme ještě vyrobili plastovou krabičkou na míru a vytvořili tak jeden z „nejoblíbenějších reklamních předmětů“ minulého roku.

Podívejte se, jak naši spolupráci na vývoji flash disku na míru zhodnotil zástupce společnosti ZAPA, a.s.

„Spolupráce s firmou USB media na výrobě reklamních flash disků pro naší společnost byla naprosto bezproblémová od návrhu designu, přes nahrání disků až po rychlost dodání. Bylo nám vyhověno ve všech požadavcích a disky splňují „nároky“ našeho tradičního designu. Měly velký úspěch a staly se jednoznačně nejoblíbenějším reklamním předmětem letošního roku.“

Lukáš Lhotský
Reklama a public relations
ZAPA beton a.s.

reklamni usb

Flash disky ZAPA jistě není třeba dále popisovat – můžete nakonec vše posoudit sami v celé ZAPA USB fotogalerii.
Pro vytvoření návrhů Vašich flash disků zdarma nás neváhejte kontaktovat na info@usbmedia.cz nebo na tel. +420 608 566 032
Navštívit nás můžete také každý den v našem showroomu v Praze 3 na Žižkově – viz sekce Kontakty

Zpět na hlavní stranu blogu