Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Flash disky ve tvaru loga – USB SPAK

14.1.2012 12:51

Flash disky vyrobené na zakázku jsou originální samy o sobě, nemusíte se ani trápit s navrhováním vlastního tvaru nebo nekonečným přemýšlením, který z navržených tvarů vybrat.
Vydat se můžete hned i tou nejjednodušší cestou – vytvořit flash disk rovnou ve tvaru Vašeho loga. Tento způsob výroby je nejlepší pro loga obdélníkového tvaru, praktický je ale také pro elipsovitá loga, jakým je i logo SPAK.

Výhodou výroby flash disku ve tvaru loga je také velmi rychlé zpracování. Díky tomu, že logo má vždy jasně definovaný tvar v křivkách, můžeme flash disk snadno a rychle vymodelovat a odpadají také prodlevy s prováděním všemožných úprav tvaru.
Dodání masové výroby je možné již během 14 dní.

I s flash disky SPAK jsme se trefili do černého, přečtěte si, jak naši spolupráci zhodnotila zástupkyně společnosti:

„Reklamní předměty dodané firmou USBmedia (USB disky ve tvaru našeho loga) odpovídaly našim představám. Veškerá komunikace (nabídka, náhledy, zaslání vzorků, zaslání hotových předmětů) proběhla bez problémů, k naší plné spokojenosti – vše v předem stanoveném termínu. Chválíme profesionální přístup, rychlost vyřízení celé záležitosti a spolehlivost.“

Romana SALLEROVÁ
SPAK Foods s.r.o.

usb disk na miru

Flash disky patří k nejoblíbenějším reklamním dárkům posledních pár let. Unikátní tvary USB disků vyrobené na míru navíc povolují uzdu Vaší i naší fantazii a nabízí další možnosti, jak Vaše zákazníky zaujmout.
Na všechny reklamní flash disky zdarma nahrajeme Vaše propagační data a Vaši potenciální zákazníci si tak Vás i Vaše služby uchovají u sebe.

Podívejte se na další flash disky na míru z dílny USBmedia.cz

Zpět na hlavní stranu blogu