Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Nakopněte své prodeje reklamními USB klíči !

12.1.2012 18:01

Vaše prodeje mírně klesají nebo čistě jen potřebují nějakou vzpruhu?
Uvádíte na trh nový produkt nebo třeba hledáte něco, co přitáhne potenciální zákazníky k Vašem pultu na veletrhu nebo konferenci?

Pokud se Vás týká alespoň jedna z těchto otázek, pak je jednoznačně nejlepším řešením pro zvýšení povědomí o Vás, Vašich produktech, službách a značce, darovat svým potenciálním klientům něco zdarma.
Ale to „něco“ musí být na úrovni – aby měl reklamní dárek smysl, musí mít přidanou hodnotu a musí být dostatečně použitelný a praktický, aby jej zákazník chtěl a chtěl jej používat při každodenní práci s daty.

Existuje spousta reklamních předmětů jako hrnky, čepice, pera, hračky, čokolády, klíčenky, trička, .. ale nejpopulárnějším reklamním předmětem roku 2011 zůstávají USB flash disky.

Nejen že flash disky s reklamním potiskem nebo laserem vypadají vždy originálně, můžeme na ně také nahrát propagační data včetně katalogů, ceníků či interaktivních brožur a prezentací.
USB flash disky jsou trochu dražší, než tištěné materiály a nebudou určitě správnou volbou pro každý produkt, setkání nebo tiskovku, obrovskou výhodou je ale jejich další užití, které přináší pro uživatele přidanou hodnotu a pro Vás vyšší povědomí a loajalitu k Vaší značce.

propagacni flash disky

Díky kombinaci oblíbeného produktu, který si Vaši zákazníci uchovají s vaším logem a propagačními materiály, se USB flash disky stále drží na vrcholu nejpraktičtějších reklamních předmětů uplynulého roku.
Zkuste své obchodníky na veletrh či na běžné schůzky vybavit reklamními flash disky a efekt uvidíte sami.

Propagační flash disky jsou naprosto dokonalým nápadem, jak opravdu poděkovat svým zákazníkům za věrnou spolupráci.

reklamni flash disky

V současné době narazíte doslova na tuny nejrůznějších flash disků s různými druhy reklamního potisku a sofistikovaným nahráním dat. Dostupnost flash disků s potiskem je dnes otázkou několika dní, neváhejte tedy s Vaším projektem kontaktovat naše obchodníky, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

Zpět na hlavní stranu blogu