Nahrání dat

Flash disky mají hlavně propagovat Vaši firmu a produkty

Nabízíme proto ke každé objednávce ZDARMA nahrání propagačních dat do 200MB. Za menší poplatek samozřejmě nahrajeme i větší soubory.
Nahrání dat a jeho potenciál bohužel stále většina zákazníků vůbec nevyužívá a ochuzují se tak o efekt, který flash disky přináší ostatním.

Flash disky nahráváme přímo ve výrobě a po nahrání dat ještě prochází výstupním testem, který deklaruje jejich bezproblémové použití.
Naši technici Vám pomohou s navržením aplikace či nastavením programu nahrávání podle Vámi popsaného využití.

Chcete nahrát nesmazatelný obsah?
Nebo chcete rovnou automaticky spouštěnou aplikaci odkazující na online rozcestník Vašich produktů a služeb?
Zkušenosti již máme s nejrůznějšími požadavky, podívejte se však na ty nejčastější..

nahrani dat

Standardní nahrání dat

Vaše data nahrajeme přímo do kořenového adresáře USB disku, kde si je Vaši zákazníci, po připojení flash disku k počítači, zobrazí. Běžná a uživatelsky přívětivá forma nahrání propagačních dat, ceníků či katalogů pro Vaše klienty i partnery.

Automatické spuštění menu (autorun)

Po připojení flash disku do PC operační systém automaticky spustí výchozí menu tak, aby uživatele namířil přímo na nahraný obsah. Vaše propagační materiály tak dostanete rovnou před své zákazníky aniž by reklama působila agresivně.

Automatické spuštění obsahu (autoplay)

Maximálně přímá forma nahrání dat. Po připojení flash disku do počítače operační systém automaticky spustí jeho obsah, odkáže na webové stránky nebo přímo spustí nainstalovanou aplikace. Záleží jen na Vašem nastavení. Nevýhodou funkcí Autoplay i Autorun je, že jsou novějšími operačními systémy blokovány. Obsah flash disku zůstává uživateli přístupný, ale nezobrazí se automaticky.

Ochrana dat proti smazání

Všechna data, ale i jen jejich část můžeme nahrát s ochranou proti smazání. Úložiště flash disku pak chrání nahraná data jak proti smazání, tak proti přepisování.

Ochrana dat heslem

Nahraná data lze chránit heslem před nepovolanými uživateli. Po spuštění flash disku musí uživatel zadat správné heslo, aby si mohl nahraná data zobrazit.

Pro bližší informace o našich aplikacích a programech kontaktujte naše obchodníky!