Zakázkové USB disky

Hledáte stále nové a nové způsoby, jak svou společnost dostat do povědomí veřejnosti nebo prostě milujete neobvyklé věci?

Pak by Vám neměly uniknout na míru vyrobené flash disky.

Proč mít vlastní tvar flash disku?

Fantazii se meze nekladou

Díky našim technicky vybaveným továrnám můžete naplno popustit uzdu Vaší fantazii. Navrhneme a vyrobíme Vám unikátní flash disk přesně podle Vašich požadavků, nápadů nebo tvaru Vašich produktů.
Zdarma Vám také vytvoříme grafické náhledy a vzorek Vašeho flash disku. Objednávky realizujeme většinou od 200ks a termín dodání masové výroby je již od 14 dní.

Proč USB flash disk od nás?

Zakázka a její průběh:

  1. Nápadem to začíná – pokud máte vlastní představu, poslouží nám ilustrační obrázky a loga v křivkách. Rádi Vám ale navrhneme i nějaká zajímavá řešení z hlav našich designérů.
  2. Výroba vzorku – po odsouhlasení grafického náhledu začneme s výrobou vzorku, který je hotový během cca 5 dní a před masovou produkcí Vám jej zdarma zašleme k odsouhlasení.
  3. Masová výroba – jakmile dokončíme finální podobu vzorku, začneme s masovou výrobou a během cca 14 dní jsou Vaše unikátní flash disky u Vás.
Inspirujte se

Podívejte se na naše reference zakázkových flash disků, které Vás budou jistě v mnohém inspirovat. Napiště nám Vaši představu a vytvoříme Vám grafické náhledy Vašich unikátních flash disků.

Podívejte se na další zakázkové flash disky ZDE