Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Flash disky pro charitativní golfové akce

13.5.2012

Se začátkem letní golfové sezóny jsme se zapojili do podpory charitativních golfových turnajů Lymfom Help Golf Tour a Nejsi na to sama Golf Tour.

USB golfový bag je navržen v decentním bílém designu vždy s výrazným logem dané Tour.
Úspěšní účastníci turnaje jsou tak odměněni originálním a zcela jedinečným dárkem, který najde uplatnění v jejich každodenní práci jak s vlastními, tak i pracovními daty.

O naše golfové flash disky je na turnajích velký zájem a tak ani ti méně zdatní golfisti nemusí smutnit, naše USB golfové bagy jsou na společenských akcích i k prodeji jako charitativní předměty.
Podívejte se na fotografie z minulých ročníku Lymfom Help Golf Tour ZDE a Nejsi na to sama Golf Tour ZDE.

Proč tyto akce podporujeme?

Protože zdraví je pro nás na prvním místě. Mnoho z nás na vlastní kůži zažilo strastiplnou a stresující léčbu rakoviny ať už vlastní nebo svých nejbližších.
A jsme rádi, že můžeme alespoň touto cestou podpořit další pacienty, kteří čelí nejistotě s touto zákeřnou nemocí.
usb golf

Komu námi podporované turnaje pomáhají?

Organizace Lymfom Help
sdružuje a poskytuje rady pacientům s maligním lymfomem (rakovina lymfatických uzlin), jejich blízkým a přátelům. Sdružení podporuje celá řada předních českých umělců.
Výtěžek z golfové tour a doprovodných aktivit v roce 2011 (fee, prodej charitativních předmětů, charitativní bazar na společenských akcích) činil bezmála 340 tis. Kč.

Nejsi na to sama
NNS vzniklo jako projekt pod záštitou Aliance žen s rakovinou prsu v roce 2009 a pomáhá ženám a jejich blízkým v boji s rakovinou prsu.
Především pak sdružuje přední specialisty v oboru, kteří poskytují pacientkám druhý odborný názor.
Výtěžek z golfové tour v roce 2011 a doprovodných aktivit (fee, prodej charitativních předmětů, charitativní bazar na společenských akcích) přesáhl částku 160 tis. Kč.

Zpět na hlavní stranu blogu