1. díl USB Inspirace: USB autíčka

Máme to štěstí, že se bavíme vlastní prací a jsme rádi, když kolem nás všude vidíme loga a produkty našich úspěšných klientů. Jsou pro nás hnacím motorem k další práci a inspirací k nalézání nových nápadů, technologií a možností výroby.

Rádi také posouváme hranice a snažíme se každý tvar doladit do detailu k Vaší maximální spokojenosti.
Takovým poměrně „výživným“ tvarem byl pro nás USB náklaďáček. Vytvořili jsme několik různých forem pro flashku i potisk, než jsme vyrobili vzorek, nad kterým si již klient nevymyslel jedinou úpravu a byl 100% spokojen Smějící se

Usilovná práce se ale nakonec mnohonásobně vyplatila, na tvar USB náklaďáčků slyšíme jen samou chválu a patří k nejoblíbenějším referencím v našem portfoliu.

Ostatně se přesvědčte sami na videu naší divize Flashdisknami­ru.cz, které popisuje cestu USB náklaďáků ASA od našich designérů, přes výrobní linku až ke koncovým zákazníkům.

allowScrip­tAccess); }); 

Obaly flash disků vyrábíme z tvrzeného silikonu, který je díky speciální povrchové úpravě příjemný na dotek.
Jako certifikovaná Zelená firma používáme k výrobě výhradně ekologické a recyklovatelné materiály.

Flash disky USBmedia.cz osazujeme pouze spolehlivými značkovými čipy. Drtivou většinu zakázek dodáváme s vysokorychlos­tními čipy Toshiba, nabídnout však můžeme i flash chipsety Micron, Intel, Hynix.
Ke všem zakázkám poskytujeme našich klientům kompletní servis od navržení vhodné varianty, po vytvoření několika vizualizací, vzorků i barevných odstínů.

Ponořte se do světa zakázkových reklamních flash disků v naší referenční galerii.
Vaše nové poptávky a nápady jsou pro nás výzvou a budeme se těšit na spolupráci !

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy.
info@usbmedia.cz
+420 608 566 032


Zpět na hlavní stranu blogu