Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

USB náramek na ruku, ať jsou Vaše data v bezpečí

USB náramek se teší až nevídané oblíbenosti v porovnání s většinou flash disků v naší nabídce. USB náramek je populární napříč celým spektrem věkových skupin, nejvíce však mezi „mladými“ (ať už duší nebo tělem) a tak není žádným překvapením, že USB náramek je oblíbeným propagačním předmětem vysokých škol či reklamním dárkem, který dostanete na konferenci.

USB náramek je vyrobený z pružného silikonu, který si každý jeho nositel snadno připne přímo na svou ruku. Oblíbeným řešením jsou objednávky USB náramků kombinované z různých barev. USB náramek již vyrábíme ve stovkách různých barev, na zakázku Vám také zdarma vyrobíme Vaši vlastní Pantone barvu. Můžete to pak pojmout různě, každý účastník si buď vybere svou oblíbenou barvu nebo barevným USB náramkem rozlišíte skupiny účastníků. Různé barvy můžete také potiskem tematicky odlišit a každý účastník si pak nasadí USB náramek s „jeho“ názorem.

To je jen pár nápadů, jak kreativně dokáže USB náramek oživit Vaši reklamní kampaň i konferenci. USB náramek je tak hojně využíván školami, PR agenturami i pořadateli konferencí k předání důležitých informací co nejpříjemnější cestou.

usb naramky

USB náramek Vám poskytuje kapacitu od 64MB až po téměř nevyčerpatelných 32GB a používá se stejně, jako klasické flash disky.
Typickými službami, kterých naši zákazníci využívají jsou reklamní potisk či nahrání propagačních dat jako například brožury, specifikace produktů, technické dokumentace či katalogy atd. Díky datům nahraným na flash disku má USB náramek obrovský přínos pro každou konferenci či seminář – Vašim posluchačům umožňuje USB náramek celou přednášku souběžně sledovat a dokonce si ji pak i odnést domů.
Jestliže nabízíte produkty nebo služby pro mladé, pak určitě stojí za to zvážit reklamní USB náramek jako součást Vašich reklamních dárků nebo propagačních akcí. Pokud se svým řešením USB náramku trefíte do aktuálních trendů a o Vašich USB náramcích se bude mluvit, vytvoříte si tak velmi efektivní virální kampaň, která určitě brzy přinese své ovoce.

Zpět na hlavní stranu blogu