USB náramky – data přímo na Vašem zápěstí !

Hledáte praktický flash disk s originálním nápadem?
Chcete-li svým reklamním flash diskem zapůsobit, podívejte se na USB náramky.
Reklamní USB náramky jsou velmi oblíbené ve školách a firmách, které se zaměřují na mladší věkovou skupinu. Neberte to však jako omezení, USB náramky s reklamním potiskem totiž nabízíme v mnoha tvarech, velikostech i barvách a každý zákazník má široké možnosti pro výběr USB náramku podle vlastních potřeb.

usb naramek

USB flash disk je zabudovaný do silikonového náramku, který snadno připnete na své zápěstí. Na firemní akci, večírku i semináři strhnou USB náramky na rukou „vybraných“ účastníků pozornost na sebe i na Vaše logo.

Široké spektrum standardních, neonových i reflexních barev dodá trochu barev do žil i toho nejnudnějšího setkání či akce. Pokud byste si přeci jen nenašli Vaši firemní barvu, již od 200 ks Vám vyrobíme USB náramek v barvě na míru. Umíme také namíchat různé barevné variace a šílené i elegantní mixy čistě podle Vaší fantazie.

usb naramky

Podstatnější je však jistě praktická využitelnost USB náramků jako jakýchkoli jiných flash disků. Reklamní USB náramky nabízíme v kapacitě od 128MB do 64GB a už při výrobě na ně můžeme zdarma nahrát Vaše data (propagační materiály, logo či prezentaci).

Díky levné ceně silikonových náramků je tento model flash disku vhodný pro školy nebo vládní a charitativní organizace.
Tyto náramky pak dodáváme nejčastěji v barvách organizace s natištěným logem a nahranými daty jako jsou skripta, učebnice, výroční zprávy i prezentace a videoklipy.

Takže ať už pracujete ve škole, na úřadě nebo pořádáte marketingové eventy, stojí za to zamyslet se nad tím, jak by Vám reklamní USB náramky mohly pomoci ve Vašich propagačních aktivitách.


Nebo neváhejte a kontaktujte nás ! S Vaším projektem Vám rádi pomůžeme.


Zpět na hlavní stranu blogu