Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

USB náramky na Vaši ruku, svá data si držte u těla

USB náramky se teší až nevídané oblíbenosti v porovnání s většinou flash disků v našem sortimentu. USB náramky jsou populární napříč širokým spektrem věkových skupin, nejvíce oblíbené jsou však USB náramky mezi „mladými“ a není tak žádným překvapením, že slouží často jako reklamní předmět vysokých škol nebo propagační dárek, který dostanete na konferenci.

USB náramky jsou vyrobené z pružného silikonu, a každý nositel si jej tak snadno připne přímo na svou ruku. Oblíbeným řešením USB náramky namíchané v různých barvách. Již vyrábíme USB náramky ve stovkách různých barev, na zakázku Vám také zdarma vyrobíme Vaši vlastní firemní barvu. Své USB náramky můžete pojmout všelijak, každý účastník si může vybrat svou oblíbenou barvu nebo barevnými USB náramky rozlišíte skupiny účastníků. Různými barvami i potiskem můžete USB náramky tématicky rozlišit a každý účastník si pak vybere dle vlastního přesvědčení.

To by bylo jen pár nápadů, jak kreativně mohou USB náramky oživit Vaši reklamní kampaň i konferenci. USB náramky jsou tak hojně využívány školami, PR agenturami i pořadateli konferencí k předání důležitých informací co nejpříjemnější cestou.

usb naramky

Službami, které naši zákazníci nejvíce využívají jsou propagační potisk nebo nahrání reklamních dat jako například katalogy, technické dokumentace, specifikace produktů, ceníky atd. Díky informacím nahraným na USB paměti mají USB náramky významný přínos pro každou konferenci či seminář – Vašim posluchačům umožňují celou přednášku souběžně sledovat a navíc si ji pak také odnést domů.
Pakliže nabízíte produkty nebo služby pro mladé, ať už tělem či duší, pak určitě zvažte propagační USB náramky jako nové reklamní dárky pro svou propagaci a marketingové akce. Když se svým řešením USB náramku trefíte do aktuálních trendů a o Vašich USB náramcích se bude mluvit, vytvoříte si velmi efektivní virální kampaň, která Vám určitě brzy přinese své ovoce.

Zpět na hlavní stranu blogu