Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Dvojí identita – Reklamní pera nebo reklamní flash disky ?

17.1.2012 09:35

Levná a osvědčená reklamní pera a propisky patří dlouhodobě k nejčastěji užívaným reklamním předmětům společností na veletrzích, konferencích či seminářích.

Poradí si tedy„hybridní“ USB pera s nadvládou obyčejných propisek?
Reklamní pera jsou populární, protože jsou levná. Ceny reklamních propisek se pohybují kolem 5,–Kč v základním tvaru (za předpokladu, že odebíráte kolem 5–10tis. kusů), můžete ale zaplatit ještě daleko více, pokud si vyberete některou z „vyšších“ verzí reklamních propisek.
I přes rozmach chytrých telefonů, iPhonů, iPadů a superlehkých noteboků, každý stále denně používá pera. A proto jich také na každé akci, konferenci i veletrhu dostanete nespočet. Co ale myslíte, že Váš zákazník s levným reklamním perem udělá?
Většinou jej buď zahodí do koše rovnou nebo pohodí doma či v práci, kde na něho také časem dojde.

usb propisky

Pokud ale smyslem Vašeho reklamního dárku není jen přilákat zákazníky k Vašemu stánku na „něco zdarma“, ale také jim darovat produkt, který má nějakou hodnotu, pak pro Vás určitě není levné reklamní pero to pravé.

Pero jistě každý potřebuje, zajímavější cestou je ale určitě reklamní USB pero s flash diskem. Jedná se o klasické USB pero, které má v těle zabudovaný flash disk. Tělo USB ukrývá flash disk o kapacitě 128MB až 32GB. Po odšroubování čepičky nebo části těla flashdisk snadno připojíte ke každému notebooku či počítači.
Firemní USB pero tak nejenom plní funkci běžného pera, ale umožňuje také přenos a zálohování důležitých či informačních dat.
Přestože USB pera s flash diskem jsou dražší, nahrání Vašich propagačních letáků, katalogů či informací o produktech na flash disky místo jejich tištění Vám další náklady ušetří.
Informace o Vašich službách se tak neutopí v záplavě všemožných tištěných brožur a katalogů, ale zákazníci si je uchovají na praktickém USB peru, díky kterému si je také uchovají k dalšímu používání.

usb pera

USB pera nabízíme v několika různých designech i barevných provedeních. Vybrat si můžete také různou kapacitu flash paměti, od 128MB až po 64GB.
S potiskem nebo laserem loga společnosti vypadají naprosto skvěle a navíc mohou být zabalené třeba ve stylové kovové krabičce s vylaserovaným logem.
Příště, až budete objednávat reklamní pera, zkuste zvážit objednávku alespoň několika kusů USB per s flash diskem, díky kterým si nové zákazníky vždy získáte.

Zpět na hlavní stranu blogu