Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Trochu jiné propisky s USB flash diskem

18.2.2012

Levná a osvědčená pera a propisky patří dlouhodobě k nejčastěji užívaným reklamním předmětům společností na konferencích, seminářích či veletrzích. Poradí si „hybridní“ USB propisky s nadvládou obyčejných propisek?

Propisky jsou populární, protože jsou levné. Ceny reklamních propisek se pohybují kolem 5,–Kč v základním tvaru (za předpokladu, že odebíráte kolem 5–10tis. kusů), můžete ale zaplatit ještě daleko více, pokud si vyberete některou z „vyšších“ verzí reklamních per.
I přes rozmach chytrých telefonů, iPhonů, iPadů a superlehkých noteboků, každý stále denně používá pera. A proto jich také na každé akci dostanete nespočet. Co ale myslíte, že Váš zákazník s levným reklamním perem udělá?
Většinou jej buď zahodí do koše rovnou nebo pohodí doma či v práci na dno šuplíku.
Pokud ale smyslem Vašeho reklamního dárku není jen přilákat zákazníky k Vašemu stánku na „dárek zdarma“, ale také jim darovat produkt, který má nějakou hodnotu, pak pro Vás určitě není levná reklamní propiska to pravé.

Propisku jistě každý potřebuje, zajímavější cestou je ale určitě reklamní USB propiska s flash diskem. Jedná se o klasickou propisku či pero, které má v těle zabudovaný flash disk. Tělo USB ukrývá flash disk o kapacitě 128MB až 32GB po odšroubování čepičky nebo části těla flashdisk snadno připojíte ke každému notebooku či počítači. Firemní USB propiska tak nejenom plní funkci běžného pera, ale umožňuje také přenos a zálohování důležitých či informačních dat.

Přestože USB propisky s flash diskem jsou dražší, nahrání Vašich propagačních letáků, katalogů či informací o produktech na flash disky místo jejich tištění Vám další náklady ušetří. Informace o vašich službách se tak neutopí v záplavě všemožných tištěných brožur a katalogů, ale zákazníci si je uchovají na praktické USB propisce pro případ, kdy budou Vaše služby potřebovat. USB pera nabízíme v několika různých designech i barevných provedeních. Vybrat si můžete také různou kapacitu flash paměti, od 128MB až po 32GB.

usb propisky

S potiskem nebo laserem loga společnosti vypadají naprosto skvěle a navíc mohou být zabalené třeba ve stylové kovové krabičce s vylaserovaným logem. Příště, až budete objednávat reklamní pera, zkuste se zvážit objednávku alespoň několika kusů USB per s flash diskem, díky kterým si nové zákazníky vždy získáte.

Zpět na hlavní stranu blogu