Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Aktuální trendy mezi flash disky

21.4.2012

Nejčastěji používanou kapacitou flash disků pro nejmenší rozpočet je 512MB-1GB, většina výrobců přestane v roce 2012 vyrábět nižší kapacity než 1GB-2GB a paměť 4GB se stane brzy nejmenší volbou. Dobrá zpráva je, že ceny 4GB pamětí klesají poměrně rychle a brzy tedy koupíte 4GB paměť za cenu dnešní paměti 1GB.
Objeví se další možnosti využití zakázkových flash pamětů. Vyráběli jsme již flash disky na svatby, roadshow, oslavy výročí, či jako interaktivní průvodce nabídkou společnosti. I v roce 2012 tedy očekáváme nové možnosti využití flash disků v praxi :)

I přes stále rostoucí oblibu flash disků jako reklamních předmětů se objevují nové možnosti jejich využití, které byste si neměli nechat ujít:
Profesionální fotografové stále nepřešli k obdarovávání svých klientů fotkami na flash discích místo zastaralých CD/DVD. V tomto roce by se ale tento zvyk měl změnit, stále více fotografů přichází na chuť daleko inovativnější formě přenosu dat na flash discích.
Tuto „migraci“ by měly podpořit klesající ceny flash disků s rozhraním USB 3,0 a zvýšení jejich přenosových rychlostí.

usb disky

Na zakázku vyrobené flash disky ve tvaru loga či produktu společnosti jsou v roce 2012 na vzestupu. Dříve se vlastní tvary flash disků netěšily takové popularitě, protože výrobci nejsou schopni ohlídat své výrobní procesy, návrhy ani termíny.
Setkáváme se se zákazníky, kteří jsou dříve vyrobenými flash disky na míru tak zklamaní, že takové reklamní předměty už nikdy nechtějí využívat.
Ve skutečnosti ale na míru vyrobené flash disky přináší daleko větší dopad a pokud se nenecháte napálit nezkušeným výrobcem, přinesou Vám mnoho užitku a nakonec i zábavy.

Podívejte se na naše rozsáhlé reference nebo hodnocení našich klientů a přesvědčte se sami o námi odvedené práci.
Kvalitně provedený flash disk ve Vašem originálním designu si totiž každý zamiluje.

Zpět na hlavní stranu blogu