Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Kontrolování, kontrolování a zase kontrolování

16.1.2012 13:42

To je přesně to, co děláme, než odešleme jakoukoliv zásilku reklamních flash disků k našim zákazníkům. Není to nic oslnivého ani vzrušujícího, ale věříme, že je to něco, co by se vždy mělo udělat.

V České a Slovenské republice i na přeplněném světovém trhu je několik různých dodavatelů flash disků, pro nás a naše zákazníky je důležité, aby flash disky USBmedia.cz nakupovali s absolutní jistotou.
Koneckonců chceme, aby se k nám naši zákazníci vraceli a aby byli se svými flash disky od USBmedia.cz spokojeni.
Každý flash disk prochází před odesláním z naší továrny několika fázemi kontroly. Po přijetí z továrny pak zásilku náš tým techniků podrobí dalším testům a až poté naše flash disky pouštíme „do světa“.

usbmedia flash disk

1/ Jakmile zásilka dorazí do našeho skladu, opatrně rozbalíme každou krabici, abychom se ujistili, že se při převozu nic nezničilo. Pokud je cokoliv poničeno nebo dokonce chybí (což se stává velmi zřídka), hned se spojíme s naší továrnou a připravíme doposlání. Zároveň také informujeme zákazníka o případném deficitu v objednávce.

2/ Každý USB flash disk kontrolujeme také vizuálně, abychom se ujistili, že se jedná o správnou barvu, že je tisk nebo laser v pořádku (správná barva potisku, správné umístění, správný text) a nechybí žádné příslušenství k flash diskům jako šňůrky, řetízky nebo krabičky dle objednávky.

3/ Vzorky každé objednávky testujeme, abychom se přesvědčili, že vnitřní USB paměť má správnou velikost. Pokud si náš zákazník objedná 4GB USB flash disk, několikrát se ujistíme, že byly do flash disků namontovány flash čipy s pamětí 4GB.

4/ U vzorků z každé objednávky testujeme rychlost flash čipů a správné naformátování – což je obzvláště důležité pro flash disky s nahranými daty.

5/ Jestliže flash disky projdou těmito kontrolami, ujistíme se, že počet flash disků sedí s objednávkou a pečlivě je zabalíme do pevných krabic USBmedia.cz Každý krok výše si pro pořádek a klid v srdci (našem i Vašem) zaznamenáváme. Naše rozsáhlé reference jsou důkazem toho, že na flash disky USBmedia.cz se spoléhají největší firmy na našem trhu, které se mohou spolehnout, že od nás vždy dostanou komplexní servis a plnohodnotné reklamní flash disky, které si zaplatily.

Zpět na hlavní stranu blogu