Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

USBmedia.cz hrdým partnerem festivalu PIAF

1.5.2012

Ve dnech 25 a 26.dubna proběhl v Praze třetí ročník mezinárodního festivalu reklamy PIAF.
Tento unikátní festival si od loňska získal velmi vlivné příznivce. Do Prahy přijela elita současné světové reklamy a marketingu.
Z New Yorku zamířil do Prahy Jonny Bauer, partner a hlavní stratég jedné z nejkreativnějších agentur světa Droga5. Luiz Sanches, nejúspěšnější kreativní ředitel světa posledních tří let, přiletěl ze Sao Paula. Z Londýna dorazil Paul Silburn, kreativní ředitel Saatchi & Saatchi známé například kampaněmi pro T-Mobile.

USBmedia usilovala o to, představit svoje projekty právě na tomto sjezdu špiček světového marketingu a tak jsme se stali jedním z oficiálních partnerů a dodali všem účastníkům 8GB flash disk ve tvaru loga festivalu s nahranými prezentacemi a vzpomínkou na festival. Posuďte sami, jak se nám povedly ZDE

piaf usb disky

Jak konstatoval Ted Florea z kreativní agentury Droga5, současný svět trpí reklamní otravou.
Lidé jsou dnes natolik zasypáni reklamou, že jsou k ní přinejmenším imunní, povětšinou však už na ni získávají značně silnou alergii. Lékem na tuto reklamní přesycenost je prostě snažit se o inovace a odlišit se od ostatních. S tímto tvrzením se jednoznačně ztotožňujeme a i dle ohlasů našich klientů se nám skutečně daří oživovat jejich marketingové aktivity něčím novým a neotřelým.

usbmedia piaf

Velký ohlas sklidila i trika z našeho nejnovějšího projektu YourSign. Pokud nevíte, o co jde, dovolte mi představit tento projekt právě na příkladu PIAF 2012.
Každý člen organizačního týmu obdržel své triko potisknuté sloganem akce a paletu vystřihovacích písmenek a obrázků. Tato písmenka si každý účastník poskládal na suchý zip přišitý na hrudi, a dával tak všem návštěvníkům jasně najevo, jakou funkci vykonává. Pokud se druhý den věnoval jiné práci, jednoduše si z písmenek poskládal nápis jiný.

piaf usbmedia.cz

Samotný ředitel festivalu byl s naším přínosem velmi spokojen a neopomněl nás tedy pochválit i na slavnostním předáváním cen. Podívejte se na video ZDE

Tato slavnostní chvíle završila dvoudenní smršť seminářů, přednášek, interaktivních workshopů. Po celou dobu panovala na festivalu fantastická atmosféra a celý tým USBmedia si odváží z pražské Národní galerie, kde se festival konal, spoustu hodnotných poznatků a především pocit dobře odvedené práce.

Zpět na hlavní stranu blogu