Blog USBmedia.cz – Reklamní flash disky

Tým USBmedia.cz na veletrhu Polygraf

9.4.2012

Ve dnech 20.3. – 22.3.2012 se na Výstavišti v Praze Holešovicích konal 18.ročník veletrhu Reklama, Polygraf, který patří k tradičním a uznávaným veletrhům v tuzemsku, své renomé si však zajistil i v zahraničí.
Po předešlých ročnících negativně ovlivněných celosvětovou finanční krizí, jsme mohli letos již vidět patrné známky oživení.
A ani naše společnost nezůstávala pozadu. Tým USBmedia připravil pro návštěvníky nejedno zajímavé zpestření.
Přesvědčte se sami ve fotogalerii ZDE !

Přípravy na samotný veletrh probíhaly probíhaly jako obvykle doslova na poslední chvíli, ale ještě, že jsme to měli promyšlené :)
V našem Showroomu na Žižkově vytvořil ART-Team USBmedia.cz pestrou paletu grafických podkladů, které byly použity k výzdobě stánku a veškerých katalogů, letáků a jiných propagačních předmětů.
Den před zahájením jsme měli na výstavišti zbudovaný kompletní stánek, který se na následující 3 dny proměnil v místo, kde se lidé bavili a získávali nové poznatky v oblasti USB reklamy od našeho obchodního týmu. Prostě místo, kde se snoubilo příjemné s užitečným.

usbmedia polygraf

Ve skleněných vitrínách se na návštěvníky smály makety našich nejpopulárnějších flash disků, a zpovzdálí se na návštěvníky usmíval náš permanentně dobře naladěný tým, připravený poskytnout důležité informace. Velký zájem budila také naše kolekce příslušenství pro iPhony a iPady.
Vychytávky pro jeden z fenoménů dnešní doby, iPhone, prostě frčí.

To ale zdaleka nebylo vše. K odreagování návštěvníků jsme měli připravenou herní konzoli XBOX360 s Kinectem, díky kterému ke hraní nepotřebujete žádný ovladač. Vše řídíte pohyby svého těla.
Největší popularitě se těšil samozřejmě golfový simulátor.
Abychom si zajistili neustálý příliv návštěvníků k našemu stánku, zajistili jsme také skvělého dýdžeje, který svým neotřelým mixováním přivábil jak mladší, tak i starší generaci.

Výsledkem byla velmi kladná zpětná reakce jak od samotných návštěvníků, tak i od ostatních vystavovatelů, kteří se shodli na tom, že náš stánek přinesl svěží vítr do lehce zatuchlého vystavovatelského trendu.
Prostě dělat USBéčka a bavit při tom lidi nás nikdy neomrzí :)

Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili a pro ty z Vás, kteří to třeba nestihli máme dobrou zprávu.
V našem showroomu ve Vlkově ulici na Žižkově na Vás čeká minimálně stejná porce zábavy.
Přijďte dělat byznys a odcházet spokojení a odpočatí.
Jsme tu pro Vás každý den, každou noc.

Zpět na hlavní stranu blogu